e-Hakediş

Hakediş takip programı
BİLGİ
  • Lisans Deneme Sürümü -
  • Boyut 78 MB
  • Version 2012
  • Dil Türkçe
  • Firma Oksa Yazılım
e-Hakediş, 4734 sayılı kanuna uygun olarak, yaklaşık maliyet, hakkediş ve kesin işlemlerini hızlı, kolay ve hatasız bir yapmanıza yarar. Programı Bayındırlık, MSB, MEB, Sağlık, Kültür ve diğer bakanlıklar ile TCK, DSİ, ve belediyelere iş yapanlar, yani 4

e-Hakediş, 4734 sayılı kanuna uygun olarak, yaklaşık maliyet, hakkediş ve kesin işlemlerini hızlı, kolay ve hatasız bir yapmanıza yarar. Programı Bayındırlık, MSB, MEB, Sağlık, Kültür ve diğer bakanlıklar ile TCK, DSİ, ve belediyelere  iş yapanlar, yani 4734 sayılı Kamu İhale Kanunu kapsamına giren tüm kurumlar ve bunlara iş yapan yüklenicilerin kullanımına uygundur.

 

Program ile hakkediş hesaplarını ve maliyet raporlarını çıkarabilirsiniz. Program işe başlamadan ve iş esnasında mali durumunuzu kontrol altında tutmanızı ve dengeli bir şekilde ilerlemenize yardımcı olur. Program yapılan işlerin getirileri de takip edilip edebilirsiniz.

 

Not : Programın deneme sürümüdür. Bu sebeple kullanımda veya kullanım süresinde kısıtlamalar ile karşılaşabilirsiniz. Programın lisanslı versiyonunun fiyatını üretici ile irtibata geçerek öğrenebilirsiniz.

Daha Fazla Göster
e-Hakediş indir